ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО

РЕЖИСЕР ВАРШАВА - КИЇВ

"Моя Робота — моя Пристрасть,
Бажання — Надихнути Світ!”

Showreel

Вибрані роботи:

"WONDERWALL"
короткометражний музичний фільм
2018
Лауреат численних міжнародних кіно- та музичних нагород. Офіційним партнером WONDERWALL є Adi Roche’s Chernobyl Children International, найбільша у світі, єдина акредитована ООН, міжнародна благодійна організація.
PRIME TIME - My Passion
"СОЛОДКА ДАРУСЯ"
тізер художнього фільму
2015
тізер художнього фільму, адаптації всесвітньо відомого бестселера Марії Матіос
PRIME TIME - My Passion
SHOWREEL
вибрані роботи
2015
PRIME TIME - My Passion
PRIME TIME - "My Passion"
музичне відео
{архів 2011}
музичне відео для Prime Time, завдяки якому гурт був обраний музикантами Linkin Park для спільного виступу в Санкт-Петербурзі у 2012
IRON MASK - God Punishes, I Kill
IRON MASK - "God Punishes, I Kill"
музичне відео
{архів 2012}
музичне відео для бельгійського гурту Iron Mask, за участі світової рок-зірки з Лос-Анджелеса Марка Боалса
MANHATTAN - For You
MANHATTAN - "Для тебе"
промо відео
{архів 2011}
IDEA BANK - Deposit 26%
IDEA BANK - "Депозит 26%"
TV реклама
{архів 2012}
ANNA - Game with God
ANNA - "Гра з Богом"
музичне відео
{архів 2010}
музичне відео для гурту АННА, яке, на думку української рок-преси, стало якісно новим кроком для альтернативної музики.
EYVA - Freaky
EYVA - "Freaky"
тізер музичного відео
{архів 2012}
МАЙЖЕ НІКОЛИ НЕ НАВПАКИ
feature film sequence
2013

CV

ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО
РЕЖИСЕР

Олександр Денисенко - режисер, лауреат численних міжнародних нагород та відзнак. Олександр спеціалізується у розробці та режисурі реклами, музичних відео та художніх фільмів.

Після закінчення майстерської школи кінорежисури (Варшава, Польща) продовжив освіту, працюючи під керівництвом лауреата премії Оскар режисера Анджея Вайди і номінованого на Оскар оператора-постановника Славоміра Ідзяка (“Падіння Чорного Яструба”, “Гаррі Поттер”, “Гаттака”).

Режисура дозволяє Олександру реалізувати свою найбільшу пристрасть – розповідати історії, які мають потенціал торкнутись сердець, пробудити бачення та змінити те, як ми бачимо речі.

Рекомендаційні листи:

"Його унікальниий стиль і індивідуальниий підхід до реалізаціії проектів гарантує безпечниий спосіб створення вражаючих та дієвих фільмів. Найважливіше, що Олександр справді класниий хлопець, з яким приємно працювати. Він, направду, обдарованиий та пристрасниий режисер, рідко можна зустріти такого командного гравця".

Короткометражний фільм Олександра Денисенка - WONDERWALL є лауреатом численних міжнародних нагород, учасником конкурсних програм більш як 30-ти світових кінофестивалей. Офіційним партнером фільму є Adi Roche’s Chernobyl Children International, найбільша у світі, єдина акредитована ООН, міжнародна благодійна організація, яка допомагає дітям, що постраждали від наслідків аварії ЧАЕС. (www.wonderwallmovie.com)

Олександр Денисенко має досвід реалізації масштабних кінопроектів. Він володіє навичками управління міжнародною копродукцією та створення складних сцен, що вимагають прецизійного планування.

Як режисер Олександр Денисенко працює для клієнтів зі США (Лос-Анджелеса, Нью-Йорка), з Бельгії, Сполученого Королівства, Польщі та України.

"На початку кар'єри Олександр працював також як продюсер, художник-постановник, оператор, створив свій продакшн-бутік. Цілісний підхід став фундаментом його фахових умінь і допомагає у режисерській праці. Олександр має світлий розум, його креативність допомагає максимізувати потенціал будь-якого сценарію. Молодий амбітний режисер, який має унікальне бачення, свіжі ідеї, водночас майстерно володіє ремеслом."

Ознайомтесь з профілем Олександра Денисенка на LinkedIn:

Освiта

 • Кiнорежисер
  Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
 • Сценарист
  Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
 • Креативний Продюсер
  Майстерська Школа Кінорежисури Анджея Вайди (Варшава, Польща)
 • Магістр Філософії (m.phil)
  Львівський Національний Університет імені Iвана Франка (Львів, Україна)

Мови

Англійська, польська, українська, російська.

Гільдії / профспілки

Національна cпілка польських кінематографістів (PFA).
Oleksandr Denysenko

"Як режисер художніх фільмів я звик працювати над складними довготерміновими кінопроектами.

Але час до часу з величезним задоволенням створюю рекламні ролики. В рекламі завжди є "свіжа енергія", яка заряждає та надихає мене на творчі звершення.

Тут я можу реалізувати навички та досвід, акумульований у кіно, і, найголовніше, швидко досягнути результату — створити класний ролик, який працюватиме на бренд.

Найважливіше для мене — ініціювати або зміцнити зв’язок продукту та глядачів. Я допомагаю продуктові закохати в себе глядачів, так ніби допомагаю найкращому другові завоювати серце омріяної дівчини. І магія моменту в тому, що я виокремлюю його з-поміж інших, і дівчині хочеться розповісти усьому світові який він неймовірний та особливий.

А на майданчику виникає атмосфера захопливої гри, оскільки допомагати комусь, хто нам близький, приносить усім задоволення та надихає акторів і команду.

Завершивши ролик, я відчуваю справжню гордість, адже мені вдалося створити особливі відносини, коли глядач відчуває дуже особистий емоційний зв'язок з брендом і продукт стає об'єктом його бажання."

ПРИНЦИПИ
ПРОФЕСІЙНОГО СТИЛЮ

Elements of Professional Style

КОНТАКТИ &
БУКІНГ

РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ - MARVELOUS PICTURES LTD (NON-EXCLUSIVE):

ВІЛЬНИЙ БУКІНГ:

skype: alexander-denysenko
моб. EU: +48 510 860 390
моб. UA: +38 097 900 82 42
WONDERWALL
ОФІЦІЙНА СТОРІНКА ФІЛЬМУ
ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА
“WONDERWALL”